PradžiaNaujienosĮvyko tiesioginė transliacija „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“

Įvyko tiesioginė transliacija „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“

2013-02-01

Projekto „Draugiškas internetas“ logotipas

Vasario 1 d. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mini studijoje įvyko ketvirtoji tiesioginė transliacija Lietuvos bibliotekininkams. Jos tema buvo skirta vasario 5 d. vyksiančiai Tarptautinei saugesnio interneto dienai „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“.

Transliacijos metu asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė pristatė 2013 m. projektą „Saugesnis internetas“, vasario 5 d. renginius. Viešosios įstaigos „Vaikų linija“ vadovas, psichologas dr. Robertas Povilaitis pasakojo apie saugesnį vaikų elgesį internete ir mobiliaisiais telefonais, kaip apsisaugoti nuo internetinių sukčių ir apsimetėlių.

Transliaciją vedė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginių projektų plėtros skyriaus projektų vadovė Gabija Daukšaitė.

Tai jau yra ketvirtoji transliacija iš Nacionalinės bibliotekos mini studijos. Transliacijos susilaukia vis didesnio bibliotekininkų ir bibliotekos lankytojų susidomėjimo.

Kviečiame žiūrėti ketvirtosios transliacijos įrašą:


Naujieną parengė Strateginių projektų plėtros skyriaus projektų vadovė Gabija Daukšaitė.