PradžiaDuomenų bazėsPrenumeruojamos duomenų bazėsPrenumeruojamos duomenų bazės virtualiems vartotojams

Prenumeruojamos duomenų bazės virtualiems vartotojams

2016-01-19

Nacionalinės bibliotekos vartotojams siūlome paslaugą – prisiregistravus su vienu slaptažodžiu, naršyti Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamas užsienio ir terminuotos prieigos duomenų bazes ne bibliotekoje.

Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie.

Slaptažodžiai suteikiami per 24 val., išskyrus savaitgalius, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba.

  • Jeigu esate Nacionalinės bibliotekos vartotojas ir norite naudotis siūloma paslauga, registruokitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (laiške parašykite savo vardą, pavardę, Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija. 

  • Jeigu dar nesate Nacionalinės bibliotekos vartotojas, bet turite galiojantį bendrą LIBIS skaitytojo pažymėjimą, užsiregistruoti mūsų bibliotekoje galite prisijungę prie portalo www.ibiblioteka.lt ir atlikę šiuos veiksmus:

1. Pasirinkite nuorodą Prisijunkite, ją rasite dešiniajame viršutiniame lango kampe.
2. Atsivėrusiame lange įveskite savo pažymėjimo numerį ir slaptažodį (slaptažodis yra Jūsų pavardė, jeigu nekeitėte kitaip).
3. Sėkmingai prisijungę pelės mygtuku paspauskite ant savo vardo ir pavardės – pateksite į langą Mano profilis.
4. Pasirinkite eilutę Peržiūrėti bibliotekų sąrašą.
5. Atsivėrusiame lange pateikiamas bibliotekų, kuriose esate prisiregistravęs, sąrašas. Pasirinkite nuorodą Registracija naujoje bibliotekoje.
6. Atsivėrusiame lange pažymėkite bibliotekas, kuriose norite užsiregistruoti. Konkrečiu atveju – Nacionalinę biblioteką.
7. Atlikę nurodytus veiksmus, registruokitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (laiške parašykite savo vardą, pavardę, pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija.

  • Jeigu dar nesate Nacionalinės bibliotekos vartotojas ir neturite LIBIS skaitytojo pažymėjimo, daugiau informacijos apie registraciją mūsų bibliotekoje rasite čia ».